Regulamin

nagrody.jedzenie365.pl

1. Regulaminem wiążącym dla subdomeny nagrody.jedzenie365.pl, jest regulamin główny dla serwisu www.jedzenie365.pl.

2. Postanowienia regulaminu odnoszą się odpowiednio do wszystkich subdomen serwisu www.jedzenie365.pl.

3. Podstawą brania udziału w losowaniach nagród jest posiadanie wizytówki - kuponu otrzymanego darmowo do paragonu w konkretnym lokalu gastronomicznym. Każdy kupon posiada unikalny numer i trzeba go zachować do każdorazowego losowania nagród.

4. Zwycięzcy losowań muszą przed odbiorem nagród, odesłać wylosowany kupon / oryginalny / listem poleconym na adres Polska Grupa Kulinarna / dział losowań / ul. Klasztorna 16, 83-400 Kościerzyna. Jest to podstawą wysłania wybranej nagrody lub nagród. Na kupon czekamy do 14 dni od daty losowania. Po tym czasie losowanie będziemy uważać za nierostrzygnięte, kupon może brać udział w dalszych losowaniach a nagrody przechodzą do następnego losowania.

5. Szczegóły losowań oraz wygrane, będą podawane na facebook.com/jedzenie365. POLUB NASZ PROFIL.

6. 14 dni przed losowaniem na facebook.com/jedzenie365 pojawi się informacja o dacie i godzinie losowania oraz o liczbie punktów do wygrania, za które będzie można wybrać nagrody na www.nagrody.jedzenie365.pl. Losowania będą odbywać się za pośrednictwem serwisu losowe.pl.

7. Potwierdzeniem wylosowania danej liczby kuponu, będzie oryginalny screen z losowania wstawiony na facebook.com/jedzenie365.

8. Raz wylosowany kupon nie bierze więcej udziałów w losowaniach, ponieważ musi zostać przesłany na adres Polskiej Grupy Kulinarnej, natomiast wszystkie pozostałe kupony będą losowane ponownie.

9. Wartość punktowa wybranych nagród przez zwycięzcę losowania, nie może przekroczyć wartości punktów do wygrania. Przypominamy, że wartość punktów dla każdego losowania jest podawana wraz z datą i godziną losowania na facebook.com/jedzenie365.